Ubrania żeglarskie north sails - FAQ

 
 

czy wasze ubrania żeglarkie są produkowane przez North Sails - producenta żagli?

North Sails (żagle) oraz North Sails Crew Collection (kolekcja ubrań żeglarskich) powstają w ramach jednej firmy. Doświadczenia z produkcji żagli oraz współpracy z najlepszymi załogami pozwoliły na stworzenie ubrań, które noszą nasze logo - markę najlepszego producenta żagli na Świecie.
 

czy ubrania North Sails można kupić w sklepie stacjonarnym?

Jako North Sails nie posiadamy sklepów stacjonarnych w Polsce. Nasze ubrania można kupić online, w sklepie Northsails oraz za pośrednictwem Allegro oraz przez naszą stronę FB. Lista partnerów oferujących naszą odzież zostanie przez nas zaktualizowana przed sezonem żeglarskim 2019.
 

jak wygląda kwestia dostępności ubrań - rozmiarów, kolorów - w trakcie sezonu?

Zapewniamy pełną dostępność Kolekcji przez cały sezon. To właśnie nas wyróżnia i z tego jesteśmy dumni - kiedykolwiek zamówicie swój sztormiak, spodnie żeglarskie czy jakikolwiek inny element kolekcji, możecie być pewni, że go wkrótce dostaniecie. Oczywiście, zdarzają się chwilowe braki pojedynczych towarów, ale zamówienie jest w takim przypadku uzupełniane z kolejną dostawą.

jak dobierać rozmiary ubrań?

Rozmiar ubrania można dokładnie określić, porównując swoje wymiary do tabeli rozmiarów załączonej tutaj.

Uwaga: nasze rękawiczki żeglarskie (Kevlar Gloves) mają rozmiary nieco mniejsze niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni - chcąc używać rozmiar L, proponujemy wybrać XL dla lepszego komfortu.

jakie są zniżki dla szkół, załóg i klubów?

Rozwój polskiego żeglarstwa, w tym szkolenia, bezpieczeństwa i podnoszenia poziomu sportowego szczególnie leżą nam na sercu. Dlatego zapraszamy załogi, szkoły żeglarskie i kluby do współpracy. Wspieramy Was pomocą w doborze asortymentu, szybkimi dostawami i oczywiście specjalnymi warunkami handlowymi. Wszelkie zapytania prosimy kierować do nas przez formularz kontaktowy.

czy można na strojach umieścić nasze logo/logo sponsora?

Oczywiście, wykonujemy taką usługę (umieszczanie logotypów na strojach) w naszym firmowym warsztacie, gwarantując zarazem że nadruk nie wpływa negatywnie na jakość stroju. Koszty takiej usługi ustalane są indywidualnie, w zależności od rozmiaru nadruku, liczby logotypów i innych nadruków. Prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy celem ustalenia projektu, kosztów i terminu wykonania usługi.
 

Jak można zapłacić za zamówione ubrania? ile czasu trwa dostawa?

Płatności można dokonać w naszym sklepie za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Płatności obsługuje Pay Pal - światowy lider rozliczeń w sklepach internetowych, zapewniający pełne bezpieczeństwo transakcji. Jeżeli wolicie Państwo zapłacić zwykłym przelewem - prosimy o kontakt. Dostawy realizowane są w cyklach dwutygodniowych, więc maksymalny czas oczekiwania na zamówione towary nie powinien przekroczyć 14 dni, informację na temat statusu zamówienia przekazujemy na bieżąco. W przypadku zamówień o wartości powyżej 5000PLN brutto dostawa jest realizowana poza kolejnością i jej czas wynosi do 4 dni roboczych od złożenia i opłacenia zamówienia.
 

czy rozważacie rozszerzenie asortymentu?

Obecnie w naszym sklepie dostępna jest kolekcja ubrań żeglarskich North Sails Crew Collection oraz akcesoria, także znakomitej sopockiej firmy Code Zero. Code Zero szyje dla nas torby, plecaki, worki żeglarskie i drobny asortyment z materiałów żaglowych - zarówno nowych jak i używanych. Asortyment akcesoriów będzie stale rozszerzany. Sama kolekcja North Sails Crew Collection także jest rozwijana przez producenta, o nowościach będziemy informować na bieżąco.