Northsails ubrania żeglarskie
Cart 0
 
 

Northsails crew collection - ubrania żeglarskie

Ubrania i akcesoria żeglarskie specjalnie zaprojektowane, aby dać żeglarzom komfort pracy i odpoczynku w każdych warunkach. Na treningu, w trakcie żeglugi offshore czy na regatach.

Sprawdzą się w gorące dni karaibskiego lata, na zakończeniu bałtyckiego sezonu czy w czasie adriatyckiej wiosny. Linia technicznej odzieży kultowej marki North Sails - The Crew Collection to wynik współpracy naszych projektantów i najlepszych żeglarzy. Nasze ubrania żeglarskie to właściwy dobór detali, materiałów, sposobu szycia, dopasowanie - wszystko stworzone z myślą o naszych potrzebach. Komfort i trwałość której zawsze oczekiwałeś jest teraz stale dostępna w pełnej rozmiarówce (XS-4XL kolekcja męska, S-XL damska, tabela rozmiarów damskich i męskich znajduje się w sekcji O Kolekcji), kolorach i odmianach.

Wszystkie elementy garderoby mogą być ozdobione logo teamu i sponsorów. Zawsze najwyższa jakość którą gwarantuje najbardziej rozpoznawalna marka w żeglarskim Świecie - The North Sails. Odzież żeglarska z której jesteśmy dumni. Na przykład nasz przełomowy sztormiak z materiału NORLAM 3L czy spodnie żeglarskie z tej samej tkaniny są wizytówkami naszej innowacyjności i zaawansowanych technologii. Zawsze najlepsza dostępność całej kolekcji. Twoja załoga doceni różnicę.

 
 
 
softshell_pion.jpg
zaloga_spectre_pion.jpg
 
 
 
 
 

Strona jest rozwijana Tak Jak nasza odzież żeglarska

Już dzisiaj na stronie można bezpośrednio kupić naszą kolekcję. Mechanizm płatności na razie ograniczony jest do PayPal lub można zapłacić zwykłym przelewem - w tym celu prosimy o informację przez formularz kontaktowy.

W celu przejrzenia całej dostępnej kolekcji oraz dokonania zakupu zapraszamy także do Sklepu North Sails na FB - można zapłacić przez Allegro za pomocą karty lub szybkim przelewem PayU.

 
 
 
zaloga_dziob-1.jpg

SZtormiak. spodnie. koszulka.

Każdy element garderoby jest dla nas równie ważny i podlega takim samym badaniom jakościowym, testom i kontroli jakości. To dlatego nasze ubrania żeglarskie są tak wytrzymałe i nie poddają się łatwo próbie czasu. Woda i wiatr to wymagające środowisko dla każdego elementu garderoby - my dbamy o Twój komfort, o to byś czuł się zawsze sucho i ciepło.